Atklāta Rīgas starptautiskā dizaina izstāde "Design Isle 2017" (FOTO)

No šodienas, 6.oktobra, līdz svētdienai, 8.oktobrim, Ķīpsalā norisinās Rīgas starptautiskā dizaina izstāde "Design Isle 2017".

Izstādē iespējams apmeklēt arī būvniecības portāla abc.lv stendu, kurā visi interesenti var iepazīties ar abc.lv darbu un mājas lapu izstrādes pakalpojumiem, kā arī saņemt bezmaksas katalogus - "Praktiskie padomi" un "Profesionālā būvniecības gadagrāmata" profesionāļiem.

Izstādē tāpat apskatāmas mēbeles, gaismas ķermeņi, apģērbi un aksesuāri, dzīves stila produkti un citi oriģināli dizaina produkti, ko prezentē Latvijas, Lietuvas un Igaunijas uzņēmumi.

Tāpat dalībnieku vidū ir Latvijas dizaina skolu un augstskolu audzēkņi, kas izstādē prezentē savus diplomdarbus un radošos projektus.

Izstādē atrodami profesionālas žūrijas izraudzīti Latvijas dizaina darbi. Šogad profesionāļu konkursā darbi tika pieņemti trīs kategorijās - interjera dizains, mēbeļu dizains un prečzīmes jeb logotipu dizains. Mēbeļu dizaina labākie darbi ir apskatāmi arī klātienē.

Otro reizi izstādē "Design Isle" notiek arī Baltijas dizaina gadatirgus, kur dizaineri tirgo dizaina produktus - interjera priekšmetus, apģērbus, aksesuārus, dzīves stila produktus.

Esošajiem un topošajiem dizaineriem plānots seminārs "Dizaina nākotnes profesijas".

Vienlaikus Ķīpsalā notiek mēbeļu, interjera un apgaismojuma risinājumu izstāde "Baltic Furniture 2017".

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

Komentēšanas noteikumi!